FAMA Radom 2013

Mamy zaszczyt poinformować Was, że wystartowały przygotowania do kolejnych eliminacji radomskiej FAMY. Już teraz czekamy na liczne zgłoszenia od Was – od osób pełnych ambicji, kreatywnych, błyskotliwych, zainteresowanych udziałem w profesjonalnym ruchu artystycznym, myślących poważnie o swojej artystycznej przyszłości, nastawionych na rozwój własnych umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami.

 

Macie możliwość zaprezentowania nam swoich zdolności:

 

  •  plastycznych (dowolna technika)
  •  fotograficznych
  •  filmowych
  •  wokalnych
  •  muzycznych
  •  tanecznych
  •  aktorskich
  •  kabaretowych

 

Po więcej informacji odsyłamy na stronę główną FAMY – www.fama.org.pl. Tam w zakładce „Sekcje i projekty” znajdziecie przydatne informacje dla Was. Sekcje o których tam mowa, są podstawą programową tegorocznej FAMY. FAMA dopuszcza każdą formę twórczej ekspresji, a program festiwalu pozostaje otwarty na spontaniczne inicjatywy uczestników do ostatniego dnia jego trwania.

Zakwalifikowani uczestnicy zostaną zaproszeni na poszczególne warsztaty, w ramach których będą mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem pedagogów, prezentować swój autorski dorobek, a także wziąć udział w realizacji projektów premierowych oraz Koncertu Finałowego festiwalu.

Przegląd ma charakter konkursu, zatem uczestnicy oceniani są przez profesjonalne jury. Główną nagrodę stanowi zaproszenie na ogólnopolski festiwal FAMA, który odbywa się latem w Świnoujściu. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 17 – 31 VIII. Zaproszenie na ogólnopolski festiwal obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, udział w licznych imprezach i koncertach wraz z innymi laureatami FAMY z całej Polski i przede wszystkim uczestniczenie w dwutygodniowych warsztatach artystycznych (wokalnych, muzycznych, teatralnych, tanecznych, prasowych i wielu innych), prowadzonych przez profesjonalistów w danej dziedzinie. Dodatkowo dla laureatów przeglądu regionalnego przewidziane są nagrody.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli 9 czerwca 2013r. Możecie je przesyłać na adres famaradom2013@wp.pl.

Festiwal FAMA Radom 2013 odbędzie się w dniach 13 – 14 czerwca 2013r. na Dziedzińcu Wydziału Ekonomicznego, ul. Chrobrego 31.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz uzyskaniu odpowiedzi na pytania prosimy o kontakt z koordynatorami:

Anna Sznejfus   – 512 088 001
Kamil Placek   – 513 281 996


Szczegóły i dokładny program opublikujemy wkrótce na stronie www.zsp.pr.radom.pl/fama  oraz na naszym fanpage’u na facebooku - https://www.facebook.com/pages/FAMA-Radom/264949793649935
 

Copyright © 2013 www.zsp.uniwersytetradom.pl