Eliminacje FAMA 44. Międzynarodowy Kampus Artystyczny Radom 2014

Mamy zaszczyt poinformować Was, że wystartowały przygotowania do kolejnych eliminacji radomskiej FAMY. Już teraz czekamy na liczne zgłoszenia od Was – od osób pełnych ambicji, kreatywnych, błyskotliwych, zainteresowanych udziałem w profesjonalnym ruchu artystycznym, myślących poważnie o swojej artystycznej przyszłości, nastawionych na rozwój własnych umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami.

Macie możliwość zaprezentowania nam swoich zdolności:

  • plastycznych (dowolna technika) 
  • fotograficznych
  • filmowych
  • wokalnych
  • muzycznych
  • tanecznych
  • aktorskich
  • kabaretowych

Po więcej informacji odsyłamy na stronę główną FAMY – www.fama.org.pl. Tam w zakładce „Sekcje i projekty” znajdziecie przydatne informacje dla Was. Sekcje o których tam mowa, są podstawą programową tegorocznej FAMY. FAMA dopuszcza każdą formę twórczej ekspresji, a program festiwalu pozostaje otwarty na spontaniczne inicjatywy uczestników do ostatniego dnia jego trwania.

Zakwalifikowani uczestnicy zostaną zaproszeni na poszczególne warsztaty, w ramach których będą mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem pedagogów, prezentować swój autorski dorobek, a także wziąć udział w realizacji projektów premierowych oraz Koncertu Finałowego festiwalu.

Przegląd ma charakter konkursu, zatem uczestnicy oceniani są przez profesjonalne jury. Główną nagrodę stanowi zaproszenie na ogólnopolski festiwal FAMA, który odbywa się latem w Świnoujściu. W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 15-30 VIII. Zaproszenie na ogólnopolski festiwal obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, udział w licznych imprezach i koncertach wraz z innymi laureatami FAMY z całej Polski i przede wszystkim uczestniczenie w dwutygodniowych warsztatach artystycznych (wokalnych, muzycznych, teatralnych, tanecznych, prasowych i wielu innych), prowadzonych przez profesjonalistów w danej dziedzinie. Dodatkowo dla laureatów przeglądu regionalnego przewidziane są nagrody.


Copyright © 2013 www.zsp.uniwersytetradom.pl